Serengeti Medium Aviator Özellikleri

img

Serengeti Medium Aviator güneş gözlükleri, pilotlar için ideal bir seçimdir ve Sürücüler Gradient fotokromik lensler ile gün boyu hafif ve koyulaşır ve gözleriniz ışığın ne olursa olsun korunmasını sağlar.

Bu Serengeti Medium Aviator güneş gözlüklerindeki polarize olmayan lensler, kokpitin dışındaki diğer uçakları görmek için olağanüstü görsel netlik sağlarken kokpit içindeki LCD panelleri görmek için idealdir.

Rahat monel çerçeveler, kulaklık, şapka veya kask gibi herhangi bir başlık altında mükemmel bir şekilde yüzünüze uyacak esnekliğe sahip, hipoalerjenik, korozyona dayanıklı ve yumuşak taraklama dayanımıdır.

Bu Serengeti Medium Aviator Güneş Gözlüğü üzerindeki burun pedleri, her bir burun köprüsüne rahatça oturacak şekilde ayarlanabilir ve kulakların arkasına rahatça oturur.

Sürücüler Degrade mercek, aşağıdaki gösterge tablosunun net bir görünümünü sağlamak için yukarıdan parlamayı engeller. Pilotlar tarafından tercih edilen bu Serengeti Medium Aviator 6826 güneş gözlüğü, önünüzdeki enstrümanları net bir şekilde görebilmenizi sağlarken, detayları büyük bir mesafeden görmenizi sağlar.

Serengeti Ultra Hafif cam lensler,% 20 daha ince ve daha hafiftir ve günümüzde piyasadaki en optik lenslerdir. Serengeti objektifler, sadece en iyi görme keskinliği sağlayan en iyi malzemelerden üretilmiştir.

Cam lensler, çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklılık sağlamak için kimyasal olarak temperlenir, elmas tekerleklerle mükemmelliğe ulaşır, bu da pazardaki herhangi bir diğer lensin üstündeki% 20 daha ince ve daha hafif bir lens ile sonuçlanır.

Serengeti Medium Aviator güneş gözlükleri, en sert güneş ışığı koşullarında bile gözlerinizi serin tutarken, distorsiyonsuz görme keskinliği sağlayan cam merceklere sahiptir. Mercekler, çizilme ve darbe direncini sağlamak için kimyasal olarak tavlanmış ve daha sonra kusursuz hale getirilmiştir. Her lens, en yüksek kaliteyi sağlamak için her objektifi el ile inceleyen bir teknisyen tarafından izlenirken, lensin kenarlarını koruyan benzersiz bir kaplama ile işlenir.

Serengeti'nin zanaatkarlık konusundaki taahhüdüne sadık kalmak mercek yapım süreci boyunca detaylara verilmiştir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

img

ANTARES AVM

Keçiören
img

OPTIMUM OUTLET

Etimesgut
img

KENTPARK AVM

Çankaya

MARKALARIMIZ